informace pro rodiče – mateřská škola

V TÝDNU OD 27. – 31. 5. 2019 PROBĚHNE TŘÍDNÍ FOCENÍ

JE MOŽNÉ VYFOTIT DĚTI I JEDNOTLIVĚ – POKUD BUDETE MÍT O JEDNOTLIVÉ FOTOGRAFIE ZÁJEM, TAK NAHLASTE POČET JEDNOTLIVÝCH FOTOGRAFIÍ TŘÍDNÍM UČITELKÁM

TŘÍDNÍ FOTOGRAFIE – 25,-

JEDNOTLIVÉ FOTOGRAFIE – 20,-/ks

6.6. 2019 – VÝLET DO CHALOUPEK (HORNÍ KRUPÁ)

SRAZ V MŠ NEJDÉLE V 7:15 hodin, VYBÍRÁME 130,- (cesta a vstup)

DĚTI BUDOU MÍT S SEBOU– batůžek na záda, pláštěnku, uzavíratelné pití a malou sušenku.

NEDÁVEJTE DĚTEM ŽÁDNÉ PENÍZE ANI SLADKOSTI. NÁVRAT Z VÝLETU JE NAPLÁNOVANÝ DO OBĚDA.

16.6. – ŠKOLKOVÁ BESÍDKA SE SLAVNOSTNÍM ROZLOUČENÍM S PŘEDŠKOLÁKY

CO POTŘEBUJÍ DĚTI DO MŠ pro šk.rok 2018/2019

• obuv na přezutí, oblečení na pískoviště, náhradní ponožky a spodní kalhotky, slipy, pyžamo na spaní, látkový kapesník na vycházky, holínky, pláštěnka, odpočívající mladší děti (2,5-4 roky) jednorázovou nepropustnou podložku do postýlky, reflexní bezpečnostní vesta
  • sponzorský dar rodičů: 2 balení papírových kapesníků po 100 kusech v papírové krabičce, 10 ks velkých tvrdých čtvrtek A3, 10 ks malých čtvrtek A4, obyčejnou trojhrannou silnou tužku, tekuté lepidlo s dávkovačem, 1 složka barevných papírů, trojhranné silnější pastelky, 50 kč (papíry do kopírky, pracovní sešity nebo listy, ostatní materiál)
  • nově přijaté děti: plastový hrneček s atestem

Zřízení inkasa na stravné a úplaty za školní družinu a mateřskou školu

Od ledna 2018 přecházíme na bezhotovostní úhrady za stravování a úplaty za ŠD a MŠ. Je třeba, aby si každý rodič  dítěte, ve svém bankovním ústavu zajistil povolení inkasa za výše uvedenými účely a potvrzení zaslal třídním učitelům. Zřízení povolení inkasa je možno provést přímo v bance (banka potvrdí obdržený tiskopis) nebo přes internetové bankovnictví (je nutné  si  vygenerovat potvrzení a připojit ho k obdrženému tiskopisu). Potvrzení o zřízení inkasa je nutné do školy dodat. Pokud naši školu (ZŠ a MŠ)navštěvují sourozenci, stačí 1 souhlas. Každý si pečlivě spočítá měsíční výši plateb a podle toho nastaví dostačující výši inkasa.

INFORMACE PRO RODIČE:

Provoz MŠ je od 3.9.2018 od 6.15 do 16.00 hodin. Děti přicházejí zpravidla do MŠ do 8 hodin, po domluvě s učitelkou mohou přicházet i v průběhu dopoledne (viz. Školní řád MŠ).
Děti s povinným předškolním vzděláváním jsou povinně přítomny v MŠ od 7.45 do 11.45 hodin!

Omlouvání dětí: Pokud dítě nepůjde do MŠ, omluví ho rodiče od 6.45 do 7.15 hodin osobně nebo telefonicky.

Do 1.patra MŠ z hygienických důvodů choďte bez venkovní obuvi (vlastní návleky nebo přezůvky) . Lze použít návleky z MŠ.

Návštěva divadelních společností v MŠ: Na každé představení vybíráme vstupné 50,-Kč na dítě. Začátek bývá v 8.30 hodin.

Provádíme sběr starého papíru (duben, květen), sběr pomerančové kůry (celoročně).

Telefonické spojení s MŠ Habry: 569 441 231